HASIČSKÝ PLES 2019

HASIČSKÝ PLES 2019

Jako každý rok tak i v roce 2019 pořádá náš sbor tradiční hasičský ples, který uskuteční poslední sobotu v měsíci únoru, přesně 23.2.2019 v sousedním městysi Krucemburku v místní sokolovně. O hudební produkci, k poslechu a především k tanci zahraje jako vloni skvělá hudební skupina NAZ5.
Organizačně pro vás chystáme velmi bohatou a zajímavou hru o ceny, kde bude o ty hodnotné a zajímavé ceny opět rozhodovat náhoda a štěstí v podobě losování.

Hodnotná hlavní výhra!!!

Předprodej vstupenek bude zajištěn v papírnictví a galanterii u pí. Mühlfaitové. Termín předprodeje zahájen 14. ledna 2019!

Pro zpestření večera je po roční pauze opět v plánu vystoupení naší vlastní taneční skupiny "Fire Dance Group". Tato ryze amatérská skupina, která vystupuje maximálně jednou do roka, pro vás nyní chystá další strhující vystoupení, které věříme zaujme, nadchne, pobaví, rozesměje a rozproudí každého návštěvníka plesu. Téma vystoupení je prozatím zahaleno tajemstvím, ale věříme, že se bude líbit.

Připraveno bude i samozřejmně občerstvení. Pivo, alko i nealko v klasické nabídce. V kuchyni na vás budou čekat výborné speciality.

Těšíme se na všechny!!!

Kalendář akcí

únor
23
2019

HASIČSKÝ PLES 2019

Sokolovna Krucemburk, sobota 23.2.2019, zahraje kapela NAZ5, vlastní vystoupení :-), bohatá a hodnotná hra o ceny více...
celý kalendář akcí...