! Tradiční HASIČSKÝ PLES !

HASIČSKÝ PLES 2017

Jako každý rok i v roce 2017 pořádá náš sbor tradiční hasičský ples, který uskuteční poslední sobotu v měsíci únoru, přesně 25.2.2017 v sousedním městysi Krucemburku v místní sokolovně. O hudební produkci, k poslechu a především k tanci zahraje hudební skupina TRIK.
Organizačně pro vás chystáme velmi bohatou a zajímavou hru o ceny, kde bude o ty hodnotné a zajímavé ceny rozhodovat los v půlnočním čase.

Předprodej vstupenek je zajištěn v papírnictví a galanterii u pí. Mühlfaitové.

Pro zpestření večera je již čtvrté připravované vystoupení naší vlastní taneční skupiny "Fire Dance Group" složená výhradně tentokrát ze členů a členek našeho sboru. Tentokráte na téma "LETEM SVĚTEM" a pokud bude zájem i přídavné vystoupení v ryze pánském provedení a možná v i úsporných oblečcích. Tato ryze amatérská skupina, která vystupuje pouze jednou do roka, pro vás chystá další strhující vystoupení, které věříme zaujme, nadchne, pobaví, rozesměje a rozproudí každého návštěvníka plesu.

Připraveno bude i samozřejmně občerstvení. Pivo, alko i nealko v klasické nabídce. V kuchyni na vás budou čekat výborné speciality.
Všechny návštěvníky z okolí přivezeme a opět odvezeme dle jízdního řádu svozu, který je uveden na plakátě.

Těšíme se na všechny!!!

 

Kalendář akcí

duben
30
2019

Pálení čarodějnic 2019

Zveme vás opět po roce na tradiční "Pálení čarodějnic" o nejmagičtější noci v roce 30.4.2019 více...
červen
2
2019

Havlíčkobrodské turné mladých hasičů

1.kolo HB turné 2019 mladých hasičů, Ždírec n. D. - Firearéna, neděle 2. 6. 2019 od 9:30h více...
celý kalendář akcí...