Družstvo žen zahájilo sezónu

Družstvo žen vstoupilo v letošním roce do soutěžního kolotoče dne 27.5.2016 noční soutěží v Květinově, která je zařazena do Rebel Havlíčkobrodské ligy. Zde na rozjezd naše děvčata obsadila třetí místo s časem 23,33. Vítězné v tomto kole byla děvčata z Kejžlic s časem 19:70.
Další soutěž se konala dne 4.6.2016 v sousedních Podmoklanech. V tomto druhém kole Rebel Havlíčkobrodské ligy (RHBL) se našim děvčatům zadařilo o trochu lépe a s časem 19:25 obsadila druhé místo za opět vítěznými děvčaty z Kejžlic, které měli čas 17:56.
Třetí kolo RHBL se konalo 11.6.2016 v Žižkově Poli. Zde se našim děvčatům moc nedařilo a s časem 19:64 obsadila čtvrté místo. Zvítězila tentokrát děvčata z Herálce časem 18:59.
Po třech kolech RHBL patří našim děvčatům průběžně třetí příčka se ziskem 19 bodů. Před nimi jsou na prvním místě ženy z Kejžlic se ziskem 26 bodů a na druhém místě ženy z Herálce se ziskem 24 bodů.
Další soutěž čeká naše družstvo žen 18.6.2016 v Nové Vsi u Světlé, kde chtějí již prolomit smůlu a zvítězit.
Více o RHBL ZDE

Co se týče letošní sestavy družstva žen, tak proběhly lehké personální změny .... na koši Radka Kopecká, na savicích zůstává již 7. rok Eliška Burešová, stroj obsluhuje Veronika Trávníčková, na béčkách Nikola Loskotová, rozdělovači se věnuje Klára Holasová, s levým proudem sprintuje Anna Adámková a na pravém proudu je od letoška nově Klára Andrýsková. Na proudech bude holkám vypomáhat Jana Dipoldová z České Bělé.
Plány pro letošní sezónu jsou: primárně se účastnit Rebel Havlíčkobrodské ligy. V plánu máme  zavítat i na Extraligu ČR v požárním útoku a na dílčí oblastní ligy, jako je Východočeská liga nebo například Jihlavská Open liga.

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...