10. KOLO REBEL HAVLÍČKOBRODSKÉ LIGY V BARVĚ ZLATA

Jako každý rok, tak i letos, zavítala Rebel Havlíčkobrodská liga k nám do Ždírce. 9.8.2014 v 11:00 vypukl „boj“ na hasičském cvičišti o cenné body do tabulky v rámci 10. kola ligy. A že se děly věci! Říká se, že se doma nevyhrává, kvůli starostem s pořádáním, a že do Ždírce jedině s pláštěnkou. Ovšem letos bylo všechno jinak!!
Za krásného slunečného počasí se na startovní listinu ligového kola v mužské kategorii zapsalo 18 týmů a nejvíce se dařilo Květinovu (1. místo za čas 17,24), Nové Vsi u Světlé (2.místo s časem 17,55) a bronzovou příčku obsadila Kejžlice za čas 17,64.
Po doběhání ligového kola mužských družstev se přestavěla dráha pro 7 ženských týmů. Role favoritek ležela na nás. I přes to, že máme již na hasičském tachometru něco naběháno, domácí prostředí nás znervózňovalo. Startovní číslo 2 patřilo nám a my chtěly doma vyhrát víc než kdekoli jinde …. A povedlo se!!! Za čas 17,95 (16,66 rychlejší sestřik) jsme zaslouženě vyhrály ligové kolo, zajistily si postup do 2. kola, získaly 10 bodů do ligové tabulky a zvýšily tak svůj bodový náskok natolik, že jsme rozhodly o titulu mistryň Rebel Havlíčkobrodské ligy!!!
V druhém kole O pohár města Ždírec nad Doubravou (kategorie muži), kam postoupilo 8 nejlepších mančaftů z kola prvního, byli nejlepší chlapi z Podmoklan. A ani putovní pohár SDH Ždírec nad Doubravou (2. kolo kategorie ženy) nemusel cestovat daleko, zůstal ve doma.
Před slavnostním vyhlášením výsledků a předáním trofejí vítězům, se po dráze rozběhla naše budoucnost … Naši mladí hasiči předvedli povedený útok a právem si vysloužili potlesk diváků.
Závěrem bychom chtěly poděkovat všem sponzorům, závodníkům, rozhodčím, počasí, zástupcům města a všem členům i nečlenům sboru, kteří se nemalou měrou podíleli na přípravě, organizaci a samotném průběhu soutěže. DĚKUJEME!

Výsledková listina liga muži
Výsledková listina liga ženy

Kalendář akcí

červen
22
2024

Den otevřených dveří

22. červen 2024 od 12h, místo: hasičská zbrojnice Ždírec nad Doubravou více...
celý kalendář akcí...