Okrsková soutěž dospělých

V sobotu 12.5.2018 se konala v Podmoklanech okrsková soutěž dospělých. Za náš sbor bylo vysláno smíšené družstvo, ve složení Standa Hanč na mašině, Michal Čermák - středy, Ondra Málek - koš, Kuba Hájek - béčka, Ondra Bradáč - rozdělovač, Jáchym Fousek a Klára Andrýsková - proudy.
Soutěž začala v 11:00hod nástupem všech družstev. V základním, postupovém, kole nastoupilo 9 družstev mužů nebo smíšená a 1 družstvo žen. V celkovém hodnocení obsadilo naše družstvo krásné 4. místo.
Po doběhnutí všech družstev se začala připravovat dodatková soutěž, za kterou ale bylo možné také nasbírat body do celkového hodnocení. Do ní se přihlásilo celkem 13 sborů. Nešlo o klasický požární útok, ale členové družstva museli rozkulovat hadice, muselo se sát, proběhnout trubkou. Nešlo ani tak o rychlost, ale spíše o přemýšlení, přesnost a zachování chladné hlavy. Naše družstvo s časem 33.66s skončilo na 9. místě.
Počasí přálo a celá soutěž probíhala v poklidu. Jen ten jídelníček mohl být pestřejší. Díky všem za krásně strávený kus dne.

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...