JARNÍ KOLO HRY PLAMEN

 

V sobotu 12.5.2019 se konalo v Sobíňově jarní kolo hry Plamen. Počasí bylo zcela opačné než předešlý rok v Oudoleni. Letos fučel ledový vítr, teploty se blížily nule, od samého rána mlha, že nebylo vidět a neustálé mžení. I přes velmi ošklivé počasí se děti opravdu hooooodně snažily, ruce zmrzlé, od pusy pára a jdeme na to.

Na start se postavila tři družstva – dvě starší a jedno mladší. U staršího družstva hostovaly dvě dívky z Krucemburku, v mladším družstvu pak chlapec z Oudoleně.
Družstvo starších A – Eliška N., Pája H., Dominika, Tomáš A., Nikola, Filip P., Honza, Roman, Zuzka a Ivča z Krucemburku
Družstvo starších B – Jirka T., Káťa, Kiki, Pája S., Máťa, Pavla, Nela, Indira, Eliška H. a Filip M.
Družstvo mladších – Jakub, Nina, Vítek, Dominik, Rosťa, Tomáš T., Ema, Kristýnka a Toník z Oudoleně.

Celkem nastoupilo 8 družstev mladších a 6 družstev starších. Jednotlivé disciplíny jako každý rok: 
1/ štafeta dvojic – starší A 3. místo, starší B 5. místo a mladší 4. místo
2/ štafeta 4x 60m (překonání kladiny, bariéry, přenos hasičáku, spojování hadiček) – starší A 3. místo, starší B 5. místo a mladší 5. místo
3/ a všemi oblíbený požární útok – starší A 3. místo, starší B 2. místo a mladší 1. místo

Všechny disciplíny se běží na dva pokusy za předpokladu, že je v družstvu dostatečný počet dětí – žádné z dětí nesmí běžet v jedné disciplíně dvakrát. Jarní kolo Plamene navazuje na podzimní kolo. Po sečtení všech bodů z obou kol získalo družstvo starší A 3. místo, starší B 5. místo a mladší 4. místo. V obou kategoriích nám utekl postup do okresního kola pouze o jeden stupínek. Tak třeba příště.

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...