4. kolo HBT

 

4. a zároveň závěrečné kolo HBT se konalo v Herálci, v neděli 15.9.2019. Po osmé hodině na nás čekal u hasičárny autobus a tak hurá na cestu. Počasí se oproti týdnu umoudřilo, takže jsme si od rána užívali sluníčka. Po příjezdu jsme postavili stan a sezení, obhlédli terén a první naše kroky mířily ke kuchyni. Pak už nástup, organizační zajištění a můžeme začít. Na startovní listině bylo 30 družstev starších a 30 družstev mladších. Za naše SDH standartní zastoupení 4 družstev.

Družstvo starší A s časem 22,42s obsadilo 19. místo. Družstvo starší B s časem 21,63s 16. místo. Družstvo starší C s časem 20,73s 14. místo. Družstvo mladší vyrazilo tentokráte na soutěž pouze v šesti členech, a i tak to zvládlo perfektně - čas 23,01s a 12. místo.

V Herálci proběhlo také celkové vyhlášení výsledků za všechny čtyři kola turné. V celkovém hodnocení jsme si stáli velmi dobře. Starší v celkovém hodnocení skončili na 9., 12. a 17. místě z celkového počtu 33 družstev. Družstvo mladších, které je vesměs ze samých nováčků, kteří nastupovali na jaře, nám udělalo obzvláště velkou radost. V celkovém hodnocení obsadili krásné 9. místo z celkového počtu 36 družstev. Gratulujeme všem a doufáme, že příští rok se na lize sejdeme zase. Příští rok bude, co se týče ligy, zlomový – nastanou změny ve vedení. Tak doufejme, že vše bude probíhat v pohodě a poklidu.

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...