3. kolo HBT Bezděkov

 

3. kolo HBT se konalo v Bezděkově, v neděli 24.6.2018. A nebyl by to Bezděkov, aby nebylo ošklivě . Díky za to, že alespoň nepršelo a v průběhu soutěže se i teplota snažila šplhat výš. Sešlo se 28 družstev starších a 34 družstev mladších. Za naše SDH opět 4 družstva a opět v přeházeném složení. Bohužel byl od samého začátku problém s časomírou, a tak starší družstva běhala celý útok na stopky, což se některým sborů vůbec nelíbilo.

Družstvo starší A ve složení Marek – strojník, Eliška P. s Bárou – koš, béčka Eliška S., rozdělovač Jirka, pravý proud Domča a levý proud Pája. Ve výsledku bohužel bramborová medaile s časem 17,59s.

Družstvo starší B ve složení Marek – strojník, Filip P. s Honzou na koši, Eliška S. na béčkách, Tomáš A. rozdělovač a sestry Havelkovy na proudech. Výsledný čas 19,36s a 10. místo.

Družstvo mladší A - Kuba s Eliškou N. na koši, Máťa na béčkách, na rozdělovači Roman s Jirkou T. a na proudech Káťa s Pavlou. Za neplatný pokus 29. místo. Bohužel nám opět bouchla béčková hadice u mašiny, takže děti za neplatný pokus vůbec nemohly.

Družstvo mladší B - Kuba s nováčkem Vítkem na koši, Pája S. na béčkách, na rozdělovači Roman s Jirkou T. a na proudech Tomáš T. s Rosťou. Čas 21,42s a 9. místo.

 

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...