Jarní kolo hry Plamen v Kohoutově

V sobotu 22.4.2017 se konalo jarní kolo hry Plamen, tentokráte v blízkém Kohoutově. Počasí nám tento rok vůbec nepřálo, pořádně jsme trénovali pouze jeden pátek, kdy nám na chvíli vylezlo sluníčko, ale i tak foukal velmi studený vítr. Požární útok s vodou jsme nezkusili ani jednou. Jen pro představu, teplota se pohybovala stále max. do 9 stupňů přes den, ráno kolem nuly, k tomu déšť a dokonce i sníh. I přesto jsme vyrazili. Na start se letos postavila dvě desetičlenná družstva – jedno starší a jedno mladší.
Družstvo starších - Marek, Eliška P., Eliška S., Bára, Jirka, Domča, Pája, Martin, Adam a Tomáš.
Družstvo mladších – Filip P., Matyáš, Roman, Kristýnka, Pája S., Kuba, Jirka T., Filip M., Rosťa a Dominik.
Celkem nastoupilo 6 družstev mladších a 7 družstev starších. Nebudu se rozepisovat o jednotlivých disciplínách, jsou stále stejné – jako minulý rok, předminulý.... 
1/ štafeta dvojic – 3. místo družstvo starších a 1. místo družstvo mladších
2/ štafeta 4x 60m (překonání kladiny, překonání bariéry, přenos minimaxu, spojování hadiček) – 3. místo družstvo starších a 3. místo družstvo mladších
3/ a všemi oblíbený požární útok – za daných povětrnostních podmínek jsme požární útok odmítli běžet. A nebyli jsme sami, v kategorii starších odmítla běžet 4 družstva, v kategorii mladších také 4 družstva.
Všechny disciplíny se běží na dva pokusy za předpokladu, že je v družstvu dostatečný počet děti – žádné z dětí nesmí běžet v jedné disciplíně dvakrát. Útoky se běžely tentokráte pouze s jedním pokusem.
Začalo se štafetou 4x60m souběžně se štafetou dvojic – dobrý zmatek. A poté požární útoky. Naše děti jsme rozvezli domů, do tepla, hned po ukončení štafet. Na závěrečné vyhlášení výsledků zůstala pouze Eliška P., Domča a Tomáš. Jarní kolo Plamene navazuje na podzimní kolo. Po sečtení všech bodů z obou kol získali mladší 2. místo a možný postup na okresní kolo a družstvo starších skončilo na 3. místě. Tak nám ta další sezóna pěkně začala. A ceny, medaile a poháry jsme dětem předali další týden na tréninku (taky pěkně pršelo).

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...