2. kolo HBT 2016 – Chotěboř

Druhé kolo HBT se konalo v Chotěboři. Odjezd v 8:30hod od hasičárny, počasí pod mrakem, ale krásně teplo. Opět vyrazila všechna 4 družstva a vzhledem k velkému počtu dětí a malému počtu řidičů, muselo jet jedno velké auto 2x. Družstev hodně, více než v Libici – celkem 74, z toho 39 mladších a 35 starších.
Družstvo starších A prošlo menší rekonstrukcí – Matěj jako strojník, Eliška P. s Ájou Č. – koš, na béčkách Adam, rozdělovač Pipin, pravý proud Martin (a pak že to nepůjde :-)) a levý Ája M. Čas 18.56s a 16. místo.
Družstvo starších B ve složení Marek – strojník, Eliška P. s Bárou – koš, béčka Eliška S., rozdělovač Pipin, pravý proud Domča a levý Pája. Tentokráte parádní sestřel a s časem 17.84s skončili na 8.místě.
Družstvo mladších A - Filip P. s Káťou na koši, Míša na béčkách, Tomáš A. s Matyášem na rozdělovači a Roman s Honzou na proudech.  S časem 17.73s skončili jen tak tak na 3. místě.  Radost obrovská (Libice na 4. místě s časem 17.93s). Takže pro toto družstvo už druhá medaile.
Družstvo mladších B – Kristýnka s Rosťou na koši, Kuba na béčkách, na rozdělovači Jirka T. s Filipem M. a proudy Pavlínka S. s Dominikem. Sice se nepovedl rozdělovač, ale pochválit musíme za super reakce a vzájemnou pomoc od ostatních členů družstva. S časem 38.77s bohužel až na 32.místě. Nevadí, příště se povede.

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...