Velký úspěch ve Veselém Žďáře

Po prázdninách mladí hasiči opět naskočili do rozjetého vlaku Havlíčkobrodského turné. S tréninky jsme začali už 15.8.2014, ale vzhledem k prázdninám se nás sešlo ještě poměrně málo a všichni mladí hasiči se tvářili, že materiál potřebný k útoku vidí poprvé a neví, co s ním :-). „Tvrdé“ tréninky se ale vyplatily a poslední srpnovou neděli se dvě družstva mladších a jedno družstvo starších vydaly na 4. kolo havlíčkobrodského turné do Veselého Žďáru. Sraz v 8:00 hod u hasičárny. Počasí zpočátku nic moc, blátivá cesta mezi polem s kukuřicí hrozivá, místo konání zvláštní – travnatá plocha uprostřed pole s kukuřicí, organizace šílená, kadibudky úžasné. Nicméně naši mladí hasiči se ničeho nezalekli, někteří teprve posnídali a na start poté vyrazili v nových dresech (děkujeme SDH Ždírec nad Doubravou, Městu Ždírec nad Doubravou a panu Strouhalovi). Jako první nastoupilo družstvo mladších A ve složení - Eliška P. s Bárou na koši, béčka Eliška S., na rozdělovači byl Jirka s Markem, na pravém proudu Domča a na levém Pája. Jak již bylo řečeno, „tvrdé“ tréninky se vyplatily a družstvo mladších A skončilo na 1. místě s výsledným časem 17,96!!! Radost byla veliká a družstvo získalo plný počet bodů do celkového hodnocení.
Družstvo mladších B ve složení Honzík s Káťou na koši, Marek a Tom na rozdělovači, Eliška S. na béčkách, Fífa P. a Anička na proudech, skončilo na 17. místě s časem 28,15.
Starší družstvo se umístilo na místě dvacátém (Klára, Ája M., Ája Č., Martin, Jáchym, Michal a Monča).
Počasí si s námi pěkně hrálo, chvíli sluníčko, chvíli černé mraky. Nakonec přišla průtrž, všude plno vody a 5. kolo havlíčkobrodského turné bylo ukončeno, aniž by odběhaly všechny týmy. Kdo nestihl odběhnout ještě za sucha, dostal na vybranou, zda poběží v dešti nebo dostane body pouze za účast. Všechna tři naše družstva stačila odběhnout ještě za sucha. Pro družstvo mladších A to bylo velké zklamání, jelikož nebyl závěrečný nástup a vyhlášení výsledků a nemohli si tak odvézt cenou trofej a medaile za úžasné první místo. Dostali je až další týden na 6.kole v Nové Vsi u Světlé nad Sázavou. Velké díky patří také Tomáši Novákovi, který se postupně stává členem našeho vedoucího týmu.

Kalendář akcí

duben
30
2019

Pálení čarodějnic 2019

Zveme vás opět po roce na tradiční "Pálení čarodějnic" o nejmagičtější noci v roce 30.4.2019 více...
červen
2
2019

Havlíčkobrodské turné mladých hasičů

1.kolo HB turné 2019 mladých hasičů, Ždírec n. D. - Firearéna, neděle 2. 6. 2019 od 9:30h více...
celý kalendář akcí...