! Tradiční HASIČSKÝ PLES !

HASIČSKÝ PLES 2017

Jako každý rok i v roce 2017 pořádá náš sbor tradiční hasičský ples, který uskuteční poslední sobotu v měsíci únoru, přesně 25.2.2017 v sousedním městysi Krucemburku v místní sokolovně. O hudební produkci, k poslechu a především k tanci zahraje hudební skupina TRIK.
Organizačně pro vás chystáme velmi bohatou a zajímavou hru o ceny, kde bude o ty hodnotné a zajímavé ceny rozhodovat los v půlnočním čase.

Předprodej vstupenek je zajištěn v papírnictví a galanterii u pí. Mühlfaitové.

Pro zpestření večera je již čtvrté připravované vystoupení naší vlastní taneční skupiny "Fire Dance Group" složená výhradně tentokrát ze členů a členek našeho sboru. Tentokráte na téma "LETEM SVĚTEM" a pokud bude zájem i přídavné vystoupení v ryze pánském provedení a možná v i úsporných oblečcích. Tato ryze amatérská skupina, která vystupuje pouze jednou do roka, pro vás chystá další strhující vystoupení, které věříme zaujme, nadchne, pobaví, rozesměje a rozproudí každého návštěvníka plesu.

Připraveno bude i samozřejmně občerstvení. Pivo, alko i nealko v klasické nabídce. V kuchyni na vás budou čekat výborné speciality.
Všechny návštěvníky z okolí přivezeme a opět odvezeme dle jízdního řádu svozu, který je uveden na plakátě.

Těšíme se na všechny!!!

 

Kalendář akcí

srpen
19
2017

2. ROCKOVÁNÍ U DOUBRAVKY

sobota 19. 8. 2017 od 20h, Firearéna Ždírec n.D., vystoupí - DELOR, SVIT BAND, BŘIZDIBOYS, vstupné 80Kč více...
září
3
2017

4. kolo HBT - soutěž mladých hasičů

4.kolo HB turné 2017 mladých hasičů, Ždírec n. D. - Firearéna, neděle 3. 9. 2017 od 10:00 h více...
celý kalendář akcí...