Tradiční pálení čarodějnic - hasičské cvičiště

Jako každoročně jsme uspořádali dne 30.4.2014 tradiční pálení čarodějnic. Vzhledem ke slušnému počasí byla i hojná účast nejen dětí, ale i dospělých. Aby tato akce proběhla museli jsme věnovat spousty času přípravám a následně i úklidu. Přípravy spočívaly od vystrojení čarodějnice, kterou s vedoucími vytvořili mladí hasiči, dále postavení hranice, přes složení parketu, stanů a celkové přípravy zázemí. Na všem se podílelo několik hasičů.
K poslechu, tanci a dobré náladě hrála kapela Zuberská šestka. Občerstvení bylo zajištěno, kdy nechyběla výtečná kuchyně v možnosti si pochutnat na steakách, hranolkách či párku v rohlíku, pro mlsouny byly připraveny i sladkosti a jiné dobroty. K pití nechybělo pivo, nealko a i něco ostřejšího. Pro zájemce bylo připraveno ohniště, na kterém si mohli opéct buřtíka. V půl 10 proběhlo i odpálení ohňostroje panem Kalitou z Benátek, který osvětlil oblohu nad hasičským cvičištěm. Hudba poté hrála až do nočních hodin a pokračovala tak i zábava pro ty, kteří vydrželi a měli zájem se nadále bavit.
Akce se celkově vydařila a děkujeme všem slušným návštěvníkům za návštěvu a budeme se těšit na této akci za rok.

Kalendář akcí

únor
17
2018

HASIČSKÝ PLES

Sobota 17. 2. 2018, sokolovna Krucemburk od 20h, hraje kapela NAZ5, vystoupení pole dance studio INTIMITE Pardubice, hra o hodnotné ceny, občerstvení více...
celý kalendář akcí...