Naše družstva na okrskové soutěži v Podmoklanech

V sobotu 3. 5. 2014 se náš sbor zúčastnil okrskové soutěže, kterou letos hostil SDH Podmoklany.  Soutěž začínala v dopoledních hodinách a počasí tentokrát vůbec nepřálo. Déšť a zima byla letos proti nám.  Zápolit o dobré umístění se tentokrát vydala dvě družstva mužů, elitní družstvo žen a druhé družstvo žen zařazených do kategorie“ legendy“.  Kromě požárních útoků musí i postoupivší družstvo na okresní kolo závodit na 100m překážek. Tato disciplína však vzhledem k počasí a hrozícímu zranění byla zrušena. Jako první soutěžili muži. Družstvo „A“ ač v „silnější“ sestavě své dva pokusy pokazilo a umístilo se na 4. místě. Družstvo „B“, které mělo být tím, co kryje záda družstvu „A“ nakonec své dva pokusy zvládlo úspěšně a umístilo se na 2. místě. Další šli na řadu „elitní“ ženy „A“. Těm se útoky nevydařili, ač je druhé místo krásné, tak v konkurenci pouze dvou družstev.  Poslední kategorii okrskové soutěže „legend“, závodilo druhé družstvo žen. Těm se ač bez tréninku útok vcelku povedl, a ve své kategorii obsadili třetí místo. Všechny ženy si zaslouží velkou pochvalu za odvahu a snahu a to jak naše „legendy", tak i naše elitní družstvo.
Po okrskové soutěži pořádalo SDH Podmoklany ještě svoji pohárovou soutěž v požárním útoku, kde se naše družstvo „B“ umístilo na 9. místě a družstvo žen „A“ na místě prvním.
V následné třetí soutěži v jednom dni na jednom místě v požárním útoku a to v poháru „Podoubraví“ naše ženy potvrdili předešlé umístění a skončili první.
V nevlídném počasí jsme si odvezli zajímavé zážitky, i když organizačně to tentokrát trošku pokulhávalo.

Kalendář akcí

únor
17
2018

HASIČSKÝ PLES

Sobota 17. 2. 2018, sokolovna Krucemburk od 20h, hraje kapela NAZ5, vystoupení pole dance studio INTIMITE Pardubice, hra o hodnotné ceny, občerstvení více...
celý kalendář akcí...