Informace pro rodiče a MH

 

SCHŮZKA 23.3.2018

 

Kde: tělocvična  ZŠ

Kdy: 23.3.2018

Sraz: v 15:00hod před tělocvičnou

Činnost: trénink na piškvorky

S sebou: vhodná obuv a oblečení, PITÍ!!!

 

 Kdo nejedete na soutěž, na trénink nechoďte, máte ho omluvený. Není v našich silách připravovat přes 20 dětí na soutěž a ještě připravit program pro ty, kteří soutěžit nechtějí.

 

 

 

 

 

 

Tréninky jsou nutné a důležité (to sami víte). NENÍ TRÉNINK = NENÍ SOUTĚŽ. Jsme koužek jako každý jiný, jste součástí týmu, který vás potřebuje a pokud vypadnete, musí se hledat náhradník, se kterým není družstvo sehráno. 

V sekci MLADÍ HASIČI - PLÁN AKTIVIT jsou vypsány termíny všech doposud známých akcí. Data HBT a PLAMENE jsou pevně daná, takže s nimi ve vašich plánech počítejte již nyní. 

Pokud na trénink nemůžete přijít (z vážného důvodu), JE NUTNÉ SE OMLUVIT.

 

 

Další akce mimo schůzky:

 

HASIČSKÉ PIŠKVORKY 

 

Kde: tělocvična ZŠ Ležáků Hlinsko

Kdy: 7.4.2018

Sraz:  upřesníme

Návrat: upřesníme

Činnost: netradiční hasičské disciplíny - letos je to opět šroubení, uzlová štafeta, štafeta 3x15m, štafeta dvojic,céčkospojka a nově přenášení míče nebo kamaráda

S sebou: oblečení do tělocvičny a boty (botasky, tenisky, ne cvičky, pantofle), pití, svačinu, peníze na zakoupení nějaké mlsky. Většinou tam mají i párek v rohlíku a pití.

 

Kalendář akcí

duben
30
2018

Pálení čarodějnic 2018

Zveme vás opět po roce na tradiční "Pálení čarodějnic" o nejmagičtější noci v roce, která je též nazývána jako filipojakubská více...
celý kalendář akcí...