Informace pro rodiče a MH

 

TRÉNINK tento týden není, jedeme na soustředění.

Moc prosíme ty, kteří ještě nezaplatili zálohu na výlet, o urychlené zaplacení. Díky.

 

Kde: 

Kdy: 26.10.2018

Sraz: 

Činnost: 

S sebou: 

 

 

   

Za všechny věci (oblečení, mobily, hodinky....) si zodpovídají děti sami!

 

 

  Další akce mimo schůzky:

   

 

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

"HOPSA HEJSA DO BRANDEJSA"

 

 

Kde: Sportcentrum Brandýs nad Labem
Kdy: 27.10.2018 - 30.10.2018
Sraz: v 9:00hod na vlakovém nádraží ve Ždírci nad Doubravou
Návrat: v 18:41hod na vlakové nádraží ve Ždírci nad Doubravou
Činnost: převážně sportovní aktivity, bude ale i kultura
S sebou: Pevné boty do terénu, nejlépe kotníkové, pohory, žádné plátěnky, tenisky!!!!, boty na přezutí dovnitř, sálovou obuv do tělocvičny a posilovny. Teplé oblečení na ven – šusťákovka nebo softshellová bunda, teplá mikina, svetr, zateplené kalhoty nebo podvlékací, tepláky nebo šusťáky, termoprádlo. Raději více slabších vrstev než jednu tlustou. Oblečení na převlečení dovnitř, sportovní oblečení do tělocvičny. Dostatek ponožek, hygienické potřeby, čelovku, pláštěnku, čepici, slabé rukavice. Min. 2 ručníky. PLAVKY. Věci na spaní – spacáky ani karimatky nejsou třeba. Peníze pro vlastní potřebu. Dále léky pokud někdo užívá – tuto informaci sdělíte při odjezdu vedoucím a léky odevzdáte v nadepsaném sáčku se svým jménem!!!! Nikdo nebude užívat léky (ani Paralen) bez našeho vědomí. Kartičku zdravotní pojišťovny máme u dětí ofocenou u hasičských průkazek a bereme je s sebou.

NA CESTU: Pouze menší batůžek, pití, jídlo na celý den – plnou penzi začínáme na hotelu až večeří!!!, nějakou hru, knížku do vlaku....

 

 

 

 

 

 

 

Tréninky jsou nutné a důležité (to sami víte). NENÍ TRÉNINK = NENÍ SOUTĚŽ. Jsme koužek jako každý jiný, jste součástí týmu, který vás potřebuje a pokud vypadnete, musí se hledat náhradník, se kterým není družstvo sehráno. 

V sekci MLADÍ HASIČI - PLÁN AKTIVIT jsou vypsány termíny všech doposud známých akcí. Data HBT a PLAMENE jsou pevně daná, takže s nimi ve vašich plánech počítejte již nyní. 

Pokud na trénink nemůžete přijít (z vážného důvodu), JE NUTNÉ SE OMLUVIT.

 

 

Kalendář akcí

celý kalendář akcí...